Zabezpečení bytu Praha

zabezpečení bytu, zabezpeceni bytu, zabezpečení bytů, zabezpečení dveří, zabezpeceni dveri, zabezpečení domů, zabezpeceni domu, zabezpečení hal, zabezpeceni hal, zabezpečení garáží, zabezpečení garáže, zabezpeceni garaze, zabezpeceni garazi, zabezpeceni skladu, zabezpečení skladu, zabezpečení výlohy, zabezpeceni vylohy, zabezpečení obchodu, zabezpeceni obchodu, zabezpečení bytu, zabezpeceni bytu, zabezpečení bytů Praha, zabezpečení dveří Praha, zabezpeceni dveri Praha, zabezpečení domů Praha, zabezpeceni domu Praha, zabezpečení haly, zabezpeceni haly, zabezpeceni haly Praha, zabezpečení haly Praha, zabezpečení hal Praha, zabezpeceni hal Praha, zabezpečení garáží Praha, zabezpečení garáže Praha, zabezpeceni garaze Praha, zabezpeceni garazi Praha, zabezpeceni skladu Praha, zabezpečení skladu Praha, zabezpečení výlohy Praha, zabezpeceni vylohy Praha, zabezpečení obchodu Praha, zabezpeceni obchodu Praha, zabezpečení dveří Praha 9, zabezpeceni dveri Praha 9, zabezpečení domů Praha 9, zabezpeceni domu Praha 9, zabezpeceni haly Praha 9, zabezpečení haly Praha 9, zabezpečení hal Praha 9, zabezpeceni hal Praha 9, zabezpečení garáží Praha 9, zabezpečení garáže Praha 9, zabezpeceni garaze Praha 9, zabezpeceni garazi Praha 9, zabezpeceni skladu Praha 9, zabezpečení skladu Praha 9, zabezpečení výlohy Praha 9, zabezpeceni vylohy Praha 9, zabezpečení obchodu Praha 9, zabezpeceni obchodu Praha 9

Vítáme vás na stránkách naší firmy Klíče Richter, která pro zákazníky ve městě Praha zajišťuje kompletní nabídku služeb pro klíče. Mezi naše služby patří mj. výroba klíčů, výroba autoklíčů, opravy klíčů a gravírování. Pro vámi dodané klíče zajistíme taktéž cylindrické vložky a bezpečnostní kování.

Zajistíme zabezpečení vašich dveří, instalaci bezpečnostních zámků.
Zabezpečení bytu je samozřejmě snadnější než zabezpečení domu. Usnadňuje ho především to, že většina bytů má pouze jedny vchodové dveře. Tím větší důraz je ale třeba klást na jejich zabezpečení. Ideálním řešením jsou bezpečnostní dveře s vícebodovým uzamykáním případně bezpečnostní závory doplněné o další zábranné systémy.
Z hlediska vyššího komfortu užívání je také dobré nešetřit na různých příplatkových provedeních cylindrických vložek. Zde doporučujeme použít vložky které mají z vnitřní strany dvěří knoflík,který znemožňuje zabouchnutí dveří se zasunutým klíčem uvnitř,takže majitel může dveře kdykoli otevřít klíčem zvenčí včetně další nesporné výhody ,.kdy dveře zevnitř lze uzamknout pouhým otočením knoflíku bez použití klíčů.
Na dveře komerčních i obytných prostor, kde je vyžadována odolnost proti nechtěnému vniknutí nebo vypáčení instalujeme různá zařízení, která je chrání o mnoho lépe než běžný zámek. Využíváme několik typů ochranných zařízení. Patří mezi ně vícebodové rozvorové zámky, závory a mříže.

Naše provozovny najdete v Praze 3 na Žižkově (hlavní provozovna) a v městských částech Praha 6 a Praha 9 (provozovny v obchodních domech Hornbach).

Výroba klíčů

Výroba klíčů nám umožňuje zhotovit klíče v nejrůznějších provedeních. Mezi produkty, které vám výroba klíčů nabízí, můžeme jmenovat mj. autoklíče a barevné, lakované či historické klíče. Výroba klíčů je prováděna na míru, takže konečná podoba klíče záleží pouze na vás. Více informací o možnostech, které vám výroba klíčů nabízí, se dozvíte zde.

Výroba autoklíčů

Pokud chcete pro svůj vůz zhotovit nový klíč, pak je výroba autoklíčů určena právě vám. Výroba autoklíčů umožňuje zhotovit jednak klasické autoklíče, tak autoklíče s čipem a dálkovým ovladačem. Díky použitým technologiím a dlouholetým zkušenostem se můžeme zaručit, že výroba autoklíčů bude provedena v nejvyšší možné kvalitě.

Bezpečnostní kování

Pro naše zákazníky zajišťujeme též bezpečnostní kování v řadě typů. Mezi nabízené bezpečnostní kování patří jak klasické, tak bezpečnostní kování s překrytím. Bezpečnostní kování navrhujeme vždy individuálně dle požadavků daného zámku.

Gravírování

Ve všech našich provozovnách ve městě Praha je prováděna nejen výroba klíčů, ale také gravírování. Mezi výrobky zhotovované pomocí gravírování patří různé cedulky, štítky, jmenovky, psí známky a firemní štíty.

Gravírování zajišťujeme pro naše zákazníky na objednání do osmi pracovních dnů. Výběr dle katalogu nebo výroba štítků podle podkladů dodaných zákazníkem (vlastní návrh a logo určené pro gravírování můžete dodat i v elektronické podobě). Díky použitým technologiím a bohatým zkušenostem provádíme gravírování vždy v té nejvyšší možné kvalitě.

Nabídka

klíče obyčejné

klíče bezpečnostní

klíče barevné

klíče lakované

klíče důlkové

klíče speciální

klíče trezorové

klíče tvarové

klíče dozické

klíče chránkové

klíče vratové

autoklíče obyčejné

autoklíče specialní (Škoda, BMW, Peugeot, Citroën)

autoklíče typ FORD

autoklíče s imobilizérem

výroba vložek na vámi dodaný klíč

opravy vložek

výroba vložek na SU (společný klíč)

výroba SGHK na centrální klíč

výroba SGHK na hlavní klíč

výroba SGHK na generální klíč

výroba autoklíčů podle autozámků a spínacích skříněk

otevírání zámků

otevírání bytů

otevírání automobilů