Satelitní, televizní antény - kvalitní digitální příjem

volejte:       603 443 911, 602 349 998

Chcete zlepšit Váš satelitní příjem? Nebo máte satelit, který potřebujete opravit? Pokud ano, tak jste na správné stránce.
Pokud ano, tak jste na správné stránce. Zabýváme se montáží, prodejem a servisem satelitů a satelitních přijímačů nejen v Praze, ale po celém Středočeském kraji.

Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti satelitů. Zakoupit si u nás můžete také programy jako jsou: CS link a SKY link. Anténní a satelitní rozvody dodáváme na klíč, rozvádíme signál v rodinných domech.

Pokud máte poruchu na satelitu, můžeme vám zapůjčit nový po dobu opravy. Také nabízíme rozvody pro společné antény pro domy a byty.

antény pro digitální příjem

Satelitní, televizní antény a příslušenství:

  • Prodej a montáž satelitů a antén.
  • Veškerý servis v oblasti antén, satelitů a techniky pro příjem televizního signálu obecně.
  • Instalace anténních rozvodů pro domy, byty.
  • Kompletní služby v anténní technice.
  • Prodej a půjčovna satelitních přijímačů.
  • Individuální vstřícný přístup ke klientovi.
  • Věrnostní slevy.

A proto neváhejte a kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle - jsme Vám vždy k dispozici!

Telivizní anténa venkovní je prvním prvkem, který přichází do styku se signálem pozemního televizního vysílání. Její vhodný výběr tedy velmi ovlivní to, jak kvalitní signál přivedete do svého přijímače, ať už se jedná o set-top-box, televizor nebo např. kartu ve vašem počítači.
Digitální příjem z pokojové antény je možný jen v místech, která jsou poblíž silných vysílačů, typicky ve velkých městech a v krajině pod kopci,
Hodláte-li přijímat signál ve větší vzdálenosti od vysílače, je vhodné vybrat si směrové víceprvkové antény s velkým ziskem (12–18 dB) a podle potřeby je doplnit zesilovačem (mnohdy se vyrábí přímo jako doplněk konkrétního typu antény, zisk bývá někde kolem 14–20 dB). Směrové antény se ziskem do 10 dB (pro vzdálenost od vysílače do 10 km) je vhodné použít tam, kde je přímá viditelnost k vysílači (bez velkých terénních překážek).
Propojení antény s přijímačem, televizní rozvody, kterými je signál z antény transportován do přijímače, telivizní zesilovač, který vám pomůže přenášet signál do televizních přijímačů vplné kvalitě.