volejte:     +420 800 100 080

Patrové postele na míru

postele na míru POSTELE NA MÍRU
 
 • postele s úložným prostorem i bez
 • vyvýšené postele
 • patrové postele
 • dětské postele
 • sklopné postele
 • dvojlůžka

 • DOPLŇKY K POHODLNÉMU SPANÍ
   
 • matrace ( zdravotní, dětské, pěnové, pružinové, matrace s přírodních materiálů ...... )
 • rošty do postele ( zdravotní, lamelové, pružinové, pevné, nepolohovací, polohovací, motorově polohovatelné rošty a výklopné, ...... )
 • polštáře, deky, přikrývky i jiné doplňky ke zdravému spaní

 • Patrové postele: postele jsou součástí dětských pokojů a ložnic. Předností našich postelí je velká variabilita, týkající se rozměrů postelí. Záleží jen na vás, jakou šířku, délku a hlavně výšku zvolíte. Postele z lamina vyznačují moderním designem, kvalitním provedením a paletou atraktivních dekorů. Patrové postele ( levné, kvalitní spaní ), jednolůžka i dvoulůžka, postele z kvalitního značkového lamina. Vyrobíme postele atypických rozměrů, vybírat můžete přitom z různých barevných odstínů. Patrová postel představuje ideální volbu pro děti, neboť jim ve srovnání s běžnými postelemi umožňuje mnohem snadnější vstávání i uléhání, úsporu místa více prostoru pro hraní vašich dětí v dětském pokoji. Komfort spaní však ocení nejen děti. V naší nabídce jsou také zvýšené postele. které se stávají hitem v oblasti zdravého spaní, jsou vhodné nejen pro děti, dospělé, ale i pro alergiky. Povrch postelí je upraven bezbarvým lakem i s včelím voskem, lze ho také namořit do několika odstínů. Profesionální řemeslné zpracování těchto postelí zaručuje vysokou životnost a spolehlivost. Nabízíme velmi široký sortiment kvalitních postelí z lamina – jednolůžka, dvojlůžka, palandy, patrové postele. Až 30 typizovaných postelí vám upravíme na míru, ke každé posteli nabízíme také úložné prostory z masivu, které lze zasunout pod postel.

  Postele do ložnice, do dětského pokoje, studenské postele a nábytek na míru: Jednolůžková dětská postel se zábranou ( i bez ) je dodávána v kompletu s matrací, roštem a úložnými prostory. Můžete si pro ni zvolit z celé řady odstínů a barev. Dětské postele do každého dětského pokoje, zvýšené postele jsou praktické obzvlášť do menších dětských pokojů. Prostor pod nimi lze totiž účelně vyplnit, a to buď jako místo pro ukládání hraček, nebo koutek, kde se najde prostor pro malý stolek s židličkou apod. Opět je ale důležité si všímat bezpečnostních prvků, a to madel a konstrukce žebříku, po němž se dítko šplhá do postele.
  Základ ložnice tvoří kvalitní postel a matrace. Podle velikosti místnosti pak volíme další vybavení, noční stolky, šatní skříně a případně komodu.
  Ideální postel.... postel, která bude dostatečně pohodlná a bezpečná. Měla by být dostatečně dlouhá (délka postele se rovná výšce uživatele plus 25 cm), široká (počítejte minimálně s 80 cm, ale čím více, tím lépe) a bytelná (vsaďte na kvalitní materiály). Dalším důležitým a často opomíjeným parametrem je výška postele, která se doporučuje (počítáno i s matrací) 45 – 55 cm. Senioři a méně pohybliví lidé by měli volit postel ještě o něco vyšší, jenž jim poskytne pohodlnější vstávání. Součástí postele je rošt. Ten vybírejte vždy v návaznosti na to, jaký typ matrace si budete pořizovat. Základní výběr tvoří pevný laťový rošt, který se hodí pod matrace s vyšším jádrem, s pružinovou kostrou či taštičkovými pružinami, a lamelový rošt, jenž je vhodný pod latexové a sendvičové matrace nebo pod matrace z líných a studených pěn.
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading... Loading... Loading...

  vyvýšené postele Praha

  VZORKOVNA:
  Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5 - Smíchov, tel: 257 310 032

  postele Praha